Инструкция по применению диетической добавки Профлекс Коллаген

Активні інгредієнти на один флакон:

 • Гідролізат колагену FORTIGEL® – 10.0 g (г)
 • Вітамін С (L-аскорбінова кислота) – 60.0 mg (мг)

Склад:

розчинник вода, гідролізат колагену FORTIGEL® , фруктоза, регулятор кислотності лимонна кислота, барвник солодовий екстракт ячменю, L-аскорбінова кислота (Вітамін С),  консервант сорбат калію, підсолоджувачі: ацесульфам калію, цикламат натрію, сукралоза; ароматизатор. Без ГМО.

Не містить лактози. Не містить глютену. Не містить штучних барвників.

 Гідролізат колагену FORTІGEL® для покращення функціонального стану опорно-рухового апарату:

 • за надмірної ваги та при болю у суглобах;
 • при щоденних надмірних фізичних навантаженнях;
 • при регулярних заняттях спортом та дотриманні активного способу життя;
 • при появі ознак порушення функціонування суглобів (хрускіт, обмеження рухливості, ранкова скутість).

Суглобовий хрящ відіграє важливу роль у функціонуванні суглоба, він працює як амортизатор – забезпечує свободу рухів. Хрящ – це міцний та еластичний матеріал, який вкриває поверхні кісток, що входять до складу суглоба. Хрящова тканина амортизує суглоб та запобігає тертю кісток одна об одну.

Основним будівельним матеріалом для хряща є колаген, який забезпечує його еластичність, щільність та пружність, а також здатність витримувати навантаження.

Колаген засвоюється організмом тільки в гідролізованому вигляді.

Гідролізат колагену – це суміш пептидів, які легко засвоюються організмом, швидко всмоктуються в кров та беруть участь у синтезі ендогенного колагену, який сприяє стимулюванню процесу відновлення хрящової тканини.

проФЛЕКС/proFLEX® виготовлений на основі гідролізату колагену FORTІGEL®. Гідролізат колагену FORTІGEL® тропний до тканин суглобів. Гідролізат колагену FORTІGEL® надходить в організм та використовується для побудови клітин хрящової та сполучної тканин.

Гідролізат колагену FORTІGEL® сприяє:

 • компенсації дефіциту внутрішнього колагену в сполучній та хрящовій тканинах;
 • підтриманню необхідної пружності та еластичності тканин, зокрема хрящової;
 • функціональній мобільності суглобів.

До складу продукту входить також вітамін С, який бере участь у синтезі колагену в хрящовій тканині, захищає клітини від вільних радикалів, а також має важливе значення для підтримки функціонального стану кісток та сполучної тканини.

Завдяки дії гідролізату колагену FORTІGEL® та вітаміну С проФЛЕКС/proFLEX® сприяє поліпшенню синтезу внутрішнього колагену (з віком цей процес порушується).

Продукт готовий до вживання, приємний на смак. Розфасовано у зручні флакони по 25 ml (мл).

Рекомендації щодо споживання:

рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування для дорослих та дітей віком від 12 років як додаткове джерело гідролізату колагену та вітаміну С – з метою покращення функціонального стану опорно-рухового апарату. Гідролізат колагену FORTІGEL® сприяє компенсації дефіциту ендогенного колагену в гіподермі, сполучній та хрящовій тканинах, сприяє підтриманню необхідної пружності та еластичності тканин, зокрема хрящової тканини, функціональній мобільності суглобів – у звичайних умовах та при підвищених фізичних навантаженнях, а також поліпшенню біосинтезу колагену II типу хондроцитами та регуляції процесів обміну колагену в хрящовій тканині.

Застосування:

 1. У складі комплексної терапії артрозу, остеоартрозу та остеоартриту.
 2. Для відновлення після травм та оперативного втручання на суглобах.
 3. При підвищених фізичних навантаженнях та регулярних заняттях спортом.
 4. Профілактика захворювань опорно-рухового апарату з метою покращення функціонального стану суглобів.

Гідролізат колагену FORTІGEL® за рахунок колагенових пептидів сприяє запобіганню прогресування дегенеративних порушень у тканинах, зокрема в хрящовій тканині, при вікових змінах та при остеоартриті.

Кожен флакон містить гідролізат колагену FORTІGEL® тропний до тканин суглобів.

Вітамін С (аскорбінова кислота), що входить до складу проФЛЕКС, бере участь у синтезі колагену в хрящовій тканині, захищає клітини від вільних радикалів, а також має важливе значення для підтримки функціонального стану кісток та сполучної тканини.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся таких рекомендацій.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

перед вживанням необхідно струснути флакон. Вживати дорослим та дітям віком від 12 років по 1 флакону (25 ml (мл)) на добу незалежно від прийому їжі.

Курс прийому – не менше 3 місяців.

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу!

Різноманітне та збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

Застосування у період вагітності або годування груддю: не слід вживати під час вагітності та в період годування груддю.

Застереження при застосуванні:

індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка проФЛЕКС/ргоFLЕХ®. Містить цукор та підсолоджувачі.

Форма випуску:

розчин питний у флаконах №14.

Об’єм: 25 ml (мл) ± 6%.

Номер партії:, Дата виробництва:, Краще спожити до кінця: вказано на упаковці.

Строк придатності: 30 місяців.

Умови зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Виробник:

Gelita Health GmbH/Гелита Хелс ГмбХ, вул. Уферштрассе, 7, Ебербах 69412, Німеччина, на виробничих потужностях Sanomed Gesundheits-und Sportnahrungsmittelherstellung GmbH/Саномед Гесундхейц-унд Спортнахрунгсміттелхерстелунг ГмбХ, Макс-Ейс-штрассе, 39, 89231, Ной-Ульм, Німеччина, для Delta Medical Promotions AG/Дельта Медікел Промоушнз АГ, Отенбахгассе 26, Цюрих CH-8001, Швейцарія, www.deltaswiss.eu

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», Україна, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: +38 (044) 593-33-55.

Delta Medical Promotions AG

Представник в Україні: Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», Україна, 08132, м.Вишневе, вул. Чорновола, 43,  тел.: +38 (044) 585-00-41.